Filtry

Dostępność

Dostępność

Naszywki

Naszywki na ubrania potrafią sprawić, że odzież dostaje nowe życie. Czasem całkowicie odmieniają to ubranie i nadają mu nowego charakteru. Oczywiście ważna jest również personalizacja. Na naszych ubraniach może się znaleźć dokładnie to, co się nam podoba, co jest dla nas ważne, co lubimy. Jeśli zatem chcesz mieć w swojej szafie coś oryginalnego, zwróć uwagę na naszywki i naprasowanki. 

Znaleziono 41 produktów

Pokazano 1-24 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Naszywki na ubrania - jak to wykorzystać?

Naszywki na ubranie znane są już od dawna. Pojawiały się jako element ozdobny ubrań, zwłaszcza w kręgach subkulturowych, czyli tam, gdzie często zaznaczano swoją odrębność. Bardzo umieszczano je nie tylko na ubraniach, ale również na dodatkach, takich jak torebki czy plecaki. To prosty sposób na to, by odświeżyć odzież, a także mocno ją spersonalizować. 

Co więcej, nie potrzebujesz ogromnych umiejętności krawieckich, żeby samodzielnie wykorzystać naszywkę na ubranie. Bez względu na to, czy jest to mała, czy duża naszywka, wystarczy chwila wolnego czasu, igły i nici, by przyszyć ją w konkretne miejsce. Oczywiście najłatwiej zrobić to na miękkich materiałach, takich jak bawełna. Jednak przy odrobinie zaangażowania bez trudu zrobisz to również na materiałach takich jak jeans czy ekoskóra. 

Naszywki motocyklowe, bajkowe i wiele innych

W asortymencie pasmanterii jest niezwykle duża oferta różnego rodzaju nalepek służących do odświeżenia odzieży. Naszywkami można załatać spodnie, zakryć rozdarcie kurtki lub zasłonić zabrudzenie koszulki. Zadanie jest tym łatwiejsze, że każdy znajdzie naszywkę z obrazkiem odpowiednim dla swojego gustu. Naszywki na ubrania dla dzieci przedstawiają bohaterów z popularnych bajek, naszywki na koszulki mogą być ze śmiesznym hasłem, a naszywki na spodnie posiadają nieskończone odcienie wszystkich kolorów. Nastolatkowie chętnie naszyją na torby lub plecak symbol wybranych artystów.

Jak nadać ubraniom nowego charakteru?

W celu przemiany bluzy lub czapki wystarczy przyszykować naszywki na ubranie, mogą to być naszywki dla dzieci lub naszywki na ubrania kwiaty, samochody i tym podobne. Przyszywanie można wykonać ręcznie lub na maszynie. Najlepiej jest, to zrobić wzdłuż wszystkich krawędzi, aby naszywki brzydko nie odstawały od materiału lub szybko nie odpadły.

Naprasowanka na ubrania - dla małych i dużych

Trochę czasu minęło, zanim na rynku - tuż obok naszywek na ubrania - zaczęły się pojawiać również naprasowanki. Dają one możliwość przyklejenia na ubranie wybranego motywu. Efekt najczęściej jest taki sam, jak w przypadku naprasowanek umieszczanych na odzieży na etapie produkcji. To Ty wybierasz motyw i miejsce, w którym chcesz naklejkę umieścić. Na szczęście jest to bardzo proste i w kilka chwil możesz mieć zupełnie inną odsłonę swoich starych ubrań.

Jak użyć naprasowanki?

Sposób nakładania naklejki na ubranie to tzw. termo aplikacja. Oznacza to, że naprasowankę można umieścić na materiale dzięki wysokiej temperaturze. I tu wyjaśnia się pochodzenie słowa "naprasowanka", ponieważ do poprawnego wykonania tego zabiegu potrzebujesz żelazka. Następnie umieszczasz naklejkę na wybranej części materiału i prasujesz tak samo, jak w przypadku chęci usunięcia zagnieceń. Oczywiście warto się skupić na każdym centymetrze naprasowanki, by odpowiednio przykleić ją do materiału. W ten sposób uzyskasz efekt, o który chodziło - estetycznie umieszona naklejka na ubraniu. 

To bardzo dobry sposób na to, by dłużej używać swoich ubrań. To z kolei postępowanie, które ogromnie wspiera naszą planetę. Sprawdź zatem, czy w Twojej szafie są ubrania, które dzięki naszywkom i naprasowankom mogłyby otrzymać nowe życie. Baw się dowolnie wzorami i kolorami, podaruj również trochę radości dzieciom, kupując naprasowanki z ich ulubionymi bajkowymi postaciami. Naprawdę warto!