Muślin bawełniany

Muślin bawełniany to tkanina, która jest tworzona z włókien w 100% naturalnych. Dzięki temu jest doskonałym materiałem do produkcji rzeczy dla dzieci. Jest bezpieczna dla skóry, nie uczula i nie powoduje podrażnień. Warto zwrócić uwagę także na jej przewiewność. Z pewnością da skórze możliwość oddychania w gorące dni. Jest delikatna i zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza. Dlatego warto ją stosować do szycia ubrań, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Znaleziono 22 produktów

Pokazano 1-20 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Znany i ceniony od dawna

Muślin bawełniany przywędrował do Europy już w XVII wieku. Już wtedy ludzie cenili go za jego wspaniałe właściwości i delikatność. Wyróżnia się muślin double gauze, który stworzony jest z dwóch warstw tkaniny oraz trzywarstwowy muślin triple gauze. Każda z tych tkanin to doskonały materiał do tworzenia ubranek dziecięcych, pościeli i delikatnych dodatków. Muślin bawełniany sprawdza się także jako zamiennik tetry w przypadku pieluszek. Przydatne są do pielęgnacji dziecięcej skóry, dodatkowe wyposażenie wózka i łóżeczka dziecięcego. Materiał uwielbiany jest przez najmłodszych. Muślin bawełniany jest bardzo komfortowy w noszeniu. Można tworzyć z niego przepiękne sukienki i bluzki na lato. Kobieca odzież w muślinowym wydaniu prezentuje się wyjątkowo lekko. Jest wygodna, bardzo przewiewna i wspaniale sprawdza się podczas upalnych dni.

Tkaniny muślinowe w wielu wydaniach

Tkanina muślin double gauze oraz triple gauze, a także standardowa tkanina muślinowa, doskonale poddają się farbowaniu. Dlatego można na niej uzyskać w zasadzie dowolny kolor. Najbardziej pożądane na lato są barwy pastelowe, jednak nietrudno o muślin również w intensywnych, jaskrawych barwach. Na uwagę zasługuje także unikalna faktura muślinu. Kupisz u nas muślin bawełniany gładki, ale także bardzo popularny muślin, na którym wyczuwa się delikatne marszczenia. Bardzo często spotyka się również muślin przyozdobiony różnego rodzaju wzorami. Dzięki temu możesz z niego tworzyć wspaniałe projekty krawieckie, dla różnych odbiorców.

Muślin bawełniany na metry

Tkaniny muślinowe znajdziesz w naszym sklepie i kupisz na metry, by realizować swoje pomysły. Niech powstają z nich piękne ubrania, akcesoria i dodatki. To świetny materiał, który sprawdzi się w wysokich temperaturach, będzie delikatny i wygodny.