Darmowa wysyłka od 150 zł

Skorzystaj z darmowej wysyłki dla przedpłaconych zamówień powyżej 150 zł

Dostawy

Czas realizacji zamówień 24h

Dostawy

Czas realizacji zamówień 24h

  • Nowości
  • tkaniny24

SKLEP INTERNETOWY Z TKANINAMI I MATERIAŁAMI DO SZYCIA TKANINY24.pl

Sklep TKANINY24.PL powstał z pasji do szycia. Chcieliśmy zgromadzić w jednym miejscu najlepsze tkaniny w niskich cenach. Rosnąca popularność samodzielnego szycia ubrań oraz dodatków spowodowała w ostatnim czasie wysyp sklepów, gdzie wszystkie handlują tymi samymi tkaninami. Naszą ambicją było stworzyć najlepszy sklep internetowy z tkaninami.  Materiały do szycia które oferujemy w większości są unikatowe i niedostępne w innych sklepach.

 

NAJLEPSZY SKLEP Z MATERIAŁAMI ONLINE - TKANINY24.pl

Staramy się stworzyć najlepszy sklep z tkaninami online. Wystartowaliśmy w kwietniu 2019 roku i od tego czasu co tydzień dodajemy kilkadzięsiąt nowych wzorów tkanin! Materiały które proponujemy charakteryzują się tym, że większość wzorów jest niedostępna w innych sklepach i po sprzedaży na naszym sklepie nie są już one potwarzane.

Oprócz tego oferujemy postawowe materiały we wszystkich dostępnych kolorach, takie jak: bawełna, wiskoza, dresówka, Jersy ITA, cekiny, futerka, flausz, koronka, szyfon, barbie, poliester, satyna, wełna, tiul, akryle, len, bawega, jeans, jedwab, organza, popelina, welur i wiele innych.

TKANINY, MATERIAŁY, DZIANINY, MATERIAŁY DO SZYCIA

To to co kochamy :) Specjalnie dla Was stworzyliśmy program lojalnościowy. Kupując tkaniny i materiały w naszym sklepie otrzymujesz punkty, które możesz wykorzystać przy kolejnym zakupie tkanin :)

 

 

Tkaniny sukienkowe Tkaniny Koszulowe Tkaniny dekoracyjne Tkaniny zasłonowe Tkaniny bluzkowe Tkaniny na bieliznę Tkaniny weselne Tkaniny płaszczowe Tkaniny wieczorowe Na marynarki i żakiety
depositphotos_120580798-stock-illustration-dress-icon-isolated.jpg https://tkaniny24.pl/upload/tkaniny24/images//KOSZULOWE.png SUKIENKOWE.png WIECZOROWE.png